KOCIĘTA - KITTENS

MAMY KOCIĘTA!
WE HAVE KITTENS!
MIOT N LITTER N 

Z przyjemnością informujemy, iż 16.11.2017 r. urodziły się kocięta po naszej kotce (La Luna Vixengatta*PL) oraz kocurze z zaprzyjaźnionej hodowli (Alexander Fenix Eye*PL)


Wszystkie kocięta są już zarezerwowane.
Kolejny miot planujemy na wiosnę 2019 - zapraszamy do kontaktu oraz zapisów na listę oczekującychWe have a pleasure to announce we have kittens! On November the 16th the kittens were born after  La Luna Vixengatta*PL and Alexander Fenix Eye*PL. 

All kittens are already booked 
Next litter should be available spring 2019, if you are interested in a kitten from our cattery, please do not hesitate to contact us - we will put you on a waiting list.
Rodowód kociąt / kittens' pedigree:

INFORMACJE DOTYCZĄCE WARUNKÓW NABYCIA KOCIĄT
Kocięta opuszczające naszą hodowlę posiadają:  

- rodowód wydany przez organizację FIFe

bogatą wyprawkę: zabawki, kocyk z zapachem mamy i karmę na pierwszych kilka dni w nowym domu, 

- książeczkę zdrowia / paszport z wpisanymi odrobaczeniami i szczepieniami 

- chip - kocięta z naszej hodowli oznaczane są chipem z unikatowym numerem. Chip umożliwia wyjazd zagranicę (bez chipa kocięta nie moga opuszczać terytorium Polski) oraz odnalezienie kota w razie jego zaginięcia.


Kocięta są:

-  w pełni zsocjalizowane  z człowiekiem,

- nauczone czystości,

- nauczone korzystania z drapaka,

- trzykrotnie odrobaczone,

- zaszczepione zgodnie z planem szczepień,

- przyzwyczajane do zabiegów pielęgnacyjnych: czesania, czyszczenia oczu, skracania pazurków.


Warunki zakupu i odbioru kociąt:

- Rezerwacja wstępna - tzw. zapisy na kocięta - dokonywana jest po ogłoszeniu przez hodowlę, że przyjmuje zapisy i polega na wpłacie kwoty 500 zł celem zajęcia miejsca przez nabywce w kolejce oczekujących na kocięta. Podpisujemy wówczas umowę zaliczki na czas określony. Jeśli w określonym w umowie zaliczki czasie nie dojdzie do podpisania umowy przedwstępnej - np. z powodu niepowodzenia położniczego - wówczas opłata zostanie zwrócona.

- Rezerwacja następuje po urodzeniu się kociąt i polega na wpłacie 30% (minus oplata za rezerwację wstępną, jeśli taka była dokonana) ceny kocięcia i stanowi ona naturalnie część opłaty końcowej. W tym momencie również podpisujemy umowę przedwstępną.

 - Kocięta opuszczają hodowlę nie wcześniej niż po ukończeniu 14 tygodni życia. Przy wyjeździe zagranicę niezbędna jest kwarantanna po szczepieniu przeciw wściekliźnie (3 tygodnie) - wówczas odbiór może nastąpić po 18 tygodniu życia, a w razie wyjazdu do krajów poza Unią Europejską - po ukończeniu 20 tygodni życia (obowiązkowa kwarantanna 30 dni)

- Z kupującym zostanie podpisana szczegółowa umowa kupna-sprzedaży. Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z obowiązującym prawem podatkowym kupujący ma obowiązek zgłosić tę umowę do właściwego urzędu skarbowego i zapłacić podatek od czynności cywilnoprawnych w wysokości 2% wartości umowy.

- Kocięta z naszej hodowli przeznaczone są jako "koty na kolanka" i opuszczają hodowlę po zabiegu sterylizacji. Wariant "do hodowli" do uzgodnienia - nie każde kocię ma warunki do zostania zwierzęciem hodowlanym.

- Gwarantujemy kocięciu i jego nowym Właścicielom wsparcie we wszelkich sprawach związanych z jego zdrowiem, rozwojem, żywieniem i zachowaniem. Miło nam będzie utrzymywać stały i regularny kontakt z nowymi właścicielami. Kocięta wychowywane są przy naszej rodzinie i zależy nam, by trafiły do kochających, odpowiedzialnych właścicieli.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz